Головна » Хвороби та лікування » Хвороби серця » На тлі прийому Дюфастона стало різко підвищуватися тиск

На тлі прийому Дюфастона стало різко підвищуватися тиск

Наталія запитує:

Добрий день, мені 37 років. На тлі прийому Дюфастона (пропила 2 циклу, на 3-й різко стало підвищуватися тиск до 150 на 100, при моєму 110 на 70), препарат припинила приймати. Після скасування тиждень відмінно себе відчувала, тиск нормалізувався. Це було 1 місяць назад, далі почалося незрозуміле для мене: підвищується і тримається діастолічний тиск, вже 2 тижні так. Верхнє нормальне 110-120 (але я добре себе почуваю тільки при 110 на 70), невеликі коливання, і вже починає боліти голова. Тиск діастолічний 80-90 і пульс теж від 80-90. Починала приймати за призначенням лікаря Дібікор, спочатку 3 дні відмінно було, потім знову нижнє і пульс високий. Пробувала Панангин, теж не допомагає. Кожен день на ніч п'ю пустирник і валеріану, морси п'ю журавлинний і з шипшини, все одно не допомагає. Після заспокійливих пульс все одно високий, і тиск теж. Допомагає Корвалол вночі поспати, але з ним же можна постійно, потрібно зрозуміти чому це відбуватиметься, такого раніше не було. Єдине, стало мучити прискорене серцебиття вже більше півроку. Чому це відбувається і що робити? Дякую.

Відповідь лікаря:

По-перше, зверніться до гінеколога-ендокринолога — потрібно відновити гормональний баланс. По-друге, обстежте щитовидну залозу. Спробуйте приймати невелику дозу бета-блокаторів — метопролол 25 мг або бісопролол 2,5 мг вранці.

 

загрузка...

Залишити коментар

Ваш email нигде не будет показанОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*