Головна » Хвороби та лікування » Хвороби серця » Після прийому ЕТАЦИЗИН і Бісопрололу з'явилася АВ-блокада і уповільнення ПНПГ

Після прийому ЕТАЦИЗИН і Бісопрололу з'явилася АВ-блокада і уповільнення ПНПГ

Сергій запитує:

Мені 63 роки. За ЕКГ у мене АВ-блокада 1 ст. і уповільнення ПНПГ. Приймаю Етацизин 50 мг 2 рази на день і Бісопролол 2,5 мг 2 рази на день. Тиск 110/70 пульс 60-75. У мене екстрасистолія. До прийняття цих препаратів ні блокади, ні ПНПГ у мене не було. Ваша порада? І спасибі.

Відповідь лікаря:

Ви приймаєте досить серйозну антиаритмическую терапію, яка може викликати зазначені Вами зміни кардіограми. Я не можу оцінити ступінь необхідності такого лікування, оскільки не знаю, які у Вас порушення ритму. 

У будь-якому випадку, зверніться до свого кардіолога для корекції терапії. Хоча, якщо Вам дійсно необхідний постійний прийом ЕТАЦИЗИН з Бісопрололом, самі по собі блокада АВ-1 і ПНПГ не є небезпечними, вони тільки є показником насичення організму антиаритмиками і вимагають періодичного контролю ЕКГ.

 

загрузка...

Залишити коментар

Ваш email нигде не будет показанОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*